USB-флешка Verbatim ToughMAX 64 ГБ (49332)
Фото 4 |
Verbatim ToughMAX 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim ToughMAX 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim ToughMax pamięć USB 64 GB USB 20 bardzo wytrzymała pamięć USB do | 35 zł |
Pendrive Verbatim ToughMAX, 64 GB (49332) | 35 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 64GB, ToughMAX, černý, 49332, USB A, kom | 51 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 64GB, ToughMAX, czarny, 49332, USB A, ko | 31 zł |
Модификації Verbatim ToughMAX
Ціни на Verbatim ToughMAX |
---|---|---|---|---|
Verbatim ToughMAX 16 ГБ | від 23 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim ToughMAX 32 ГБ | від 31 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim ToughMAX 64 ГБ | від 31 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →