Pendrive Verbatim ToughMAX 64 GB (49332)
Zdjęcia 4 |
Verbatim ToughMAX 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim ToughMAX 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim ToughMax pamięć USB 64 GB USB 20 bardzo wytrzymała pamięć USB do | 35 zł |
Pendrive Verbatim ToughMAX, 64 GB (49332) | 35 zł |
Pendrive VERBATIM ToughMax 49332, 64 GB, USB 2.0 | 37 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 64GB, ToughMAX, černý, 49332, USB A, kom | 51 zł |
Verbatim USB flash disk, USB 2.0, 64GB, ToughMAX, czarny, 49332, USB A, ko | 31 zł |
Modyfikacje Verbatim ToughMAX
Ceny na Verbatim ToughMAX |
---|---|---|---|---|
Verbatim ToughMAX 16 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim ToughMAX 32 GB | od 31 zł | 5 oferty | ||
Verbatim ToughMAX 64 GB | od 31 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →