Pendrive Verbatim Store n Go Slider 64 GB
Zdjęcia 4 |
Verbatim Store n Go Slider 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go Slider 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 98698 64 GB Slider pamięć USB - czarny 201947 | 37 zł |
Verbatim Slider - 64GB - USB Stick | 34 zł |
Verbatim 64GB Slider USB 2.0 RF-PD-VER-0003 | 30 zł |
Pendrive VERBATIM Slider 64GB USB 2.0 | 30 zł |
Pendrive VERBATIM Slider 64GB USB 2.0 | 30 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Verbatim Store n Go Slider
Ceny na Verbatim Store n Go Slider |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Slider 32 GB | od 17 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Go Slider 64 GB | od 22 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Store n Go Slider 128 GB | od 49 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →