Pendrive Verbatim Store n Go Slider 32 GB
Zdjęcia 4 |
Verbatim Store n Go Slider 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go Slider 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store 'n' Go Slider - 16GB - USB Stick | 33 zł |
Pendrive VERBATIM Slider, 16 GB, USB 2.0 | 22 zł |
Pendrive VERBATIM 32GB SLIDER USB 2.0 98697 | 20 zł |
Modyfikacje Verbatim Store n Go Slider
Ceny na Verbatim Store n Go Slider |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Slider 8 GB | od 22 zł | 1 oferta | ||
Verbatim Store n Go Slider 16 GB | od 15 zł | 1 oferta | ||
Verbatim Store n Go Slider 32 GB | od 20 zł | 3 oferty | ||
Verbatim Store n Go Slider 64 GB | od 27 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Go Slider 128 GB | od 35 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →