USB-флешка Verbatim PinStripe 64 ГБ
Відео 1Фото 20 |
Verbatim PinStripe 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe 64 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dyski flash USB Unita Flash USB 20 64 GB czarny 49065 | 20 zł |
Pendrive (Pamięć USB) VERBATIM 64 GB USB 2.0 Czarny | 46 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 64 GB (49065) | 27 zł |
Verbatim PinStripe 64GB Black | 44 zł |
Pendrive VERBATIM PinStripe49065, 64 GB, USB 2.0 | 26 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe
Ціни на Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 8 ГБ | від 20 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 16 ГБ | від 17 zł | 16 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 32 ГБ | від 28 zł | 2 пропозиції | ||
Verbatim PinStripe 64 ГБ | від 20 zł | 14 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 128 ГБ | від 33 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →