USB-флешка Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Verbatim PinStripe USB 3.0 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Store 'n' Go Pin Stripe USB Drive - 16GB - USB Stick | 40 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 16 GB (49316) | 29 zł |
Pendrive VERBATIM PinStripe 49316, 16 GB, USB 3.0 | 28 zł |
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe USB 3.0
Ціни на Verbatim PinStripe USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe USB 3.0 16 ГБ | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 32 ГБ | від 20 zł | 16 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 64 ГБ | від 31 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 128 ГБ | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 256 ГБ | від 73 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →