USB-флешка Verbatim Store n Stay Nano 16 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Verbatim Store n Stay Nano 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Stay Nano 16 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Store 'n' Stay USB Drive | 52 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 16 GB (97464) | 40 zł |
Verbatim Pendrive 16GB Nano Store USB 2.0 | 40 zł |
Verbatim, pendrive 16 GB Nano store USB 2.0 | 29 zł |
Pendrive VERBATIM Store n Stay Nano 16GB USB2.0 | 19 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Verbatim Store n Stay Nano
Ціни на Verbatim Store n Stay Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 16 ГБ | від 19 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Store n Stay Nano 32 ГБ | від 20 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Store n Stay Nano 64 ГБ | від 44 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →