Pendrive Verbatim Store n Stay Nano 16 GB
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Verbatim Store n Stay Nano 16Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Stay Nano 16 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store 'n' Stay USB Drive | 52 zł |
Pendrive VERBATIM Store n Stay Nano 16GB USB2.0 | 19 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Stay NANO, 16 GB (97464) | 40 zł |
Pendrive VERBATIM Store n Stay Nano 16GB USB2.0 | 19 zł |
Verbatim Pendrive 16GB Nano Store USB 2.0 | 40 zł |
Verbatim, pendrive 16 GB Nano store USB 2.0 | 29 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim Store n Stay Nano
Ceny na Verbatim Store n Stay Nano |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Stay Nano 16 GB | od 19 zł | 8 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 32 GB | od 26 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Store n Stay Nano 64 GB | od 44 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →