USB-флешка SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ
Відео 13Фото 4 |
SanDisk Cruzer Blade 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 16 GB Cruzer Blade USB Flash Drive - Electric Blue SDCZ50C-016G-B3 | 25 zł |
Pendrive SanDisk 16 GB (SDCZ50C-016G-B35PE) | 55 zł |
Pendrive Sandisk Cruzer Blade 16GB | 23 zł |
Sandisk Cruzer Blade White 16GB | 47 zł |
SanDisk SDCZ50C-016G-B35GE 16 GB Cruzer Blade USB Flash Drive - Electric G | 26 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Blade
Ціни на SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 23 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 66 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 ГБ | від 19 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ | від 22 zł | 33 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ | від 30 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →