USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ (SDCZ430-256G-G46)
Відео 7Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 256Gb |
|
Надкомпактний, продуктивний та універсальний USB Flash накопичувач ємністю 256 Гб із швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1. Відрізняється значними швидкостями послідовного читання/запису, що дозволяють копіювати великі файли (наприклад, відео) у 15 разів швидше, ніж пристрої з інтерфейсом USB 2.0. Ще однією важливою особливістю накопичувача SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ стали скромні розміри металевого корпусу (з невеликим пластиковим вушком для шнурка), які особливо зручні під час роботи з ноутбуком.
Пристрій можна спокійно залишати в роз'ємі мобільного комп'ютера, не побоюючись механічного зламу і пошкодження роз'єму. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для зберігання та перенесення значного обсягу текстових документів, електронних презентацій, таблиць, фотографій та відео. Може використовуватися як надійний носій цифрового ключа або додаткового сховища резервних копій проєкту.
Накопичувач сумісний із smart-телевізорами, широким асортиментом мережевих мультимедійних плеєрів, ігровими консолями, автомобільними аудіосистемами, мобільною акустикою та іншою побутовою електронікою. Комплектується програмне забезпечення SanDisk SecureAccess, яке створює особисту папку, захищену паролем. Шифрування файлів 128-бітним алгоритмом AES гарантує безпеку у разі, якщо флешка потрапить у чужі руки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ
Усі ціни 25 →Pendrive SanDisk SDCZ430-G46 USB 31 Czarny S0222656 | 194 zł |
SanDisk Ultra Fit - 256GB - USB Stick | 101 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 256GB 130MB/s SGSAN3256GCZ430 | 127 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit 256GB | 100 zł |
SanDisk 256GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-253 | 100 zł |
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 27 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 87 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 31 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 189 zł | 21 пропозиція |