USB-флешка SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ (SDCZ74-032G-G46)
Відео 11Фото 8 |
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Luxe 32GB SDCZ74-032G-A46 Srebrny | 35 zł |
SanDisk Ultra Luxe 32GB USB 3.1 150MB/s RF-PD-SND-0013 | 37 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Luxe SDCZ74-032G-G46, 32 GB, USB 3.1 | 37 zł |
Pendrive, pamięć USB SanDisk Ultra Luxe 32GB (SDCZ74-032G-G46) Srebrny | 72 zł |
SanDisk Ultra Luxe, 32 GB | 38 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Luxe USB 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 32 ГБ | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 64 ГБ | від 36 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 128 ГБ | від 59 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 256 ГБ | від 100 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Luxe USB 3.1 512 ГБ | від 173 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →