USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ (SDCZ430-128G-G46)
Відео 7Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ
Усі ціни 27 →SanDisk 128GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive up to 130 MB/s Read SDCZ430-128 | 50 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra Fit 128GB 3.1 GEN1 130MB/S Czarny | 72 zł |
SanDisk Ultra Fit - 128GB - USB Stick | 60 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 128GB 130MB/s SGSAN3128GCZ430 | 65 zł |
SanDisk 128GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-252 | 61 zł |
Ultra Fit
Американський бренд SanDisk, який входить у конгломерат WD, є одним з найбільш відомих виробників флешок та карт пам'яті. Продукція бренду притягає увагу за рахунок поєднання доступної ціни, високої якості і цікавою функціональності. Приміром модель Ultra Fit 3.1 є однією з найбільш компактних флешок з запасом пам'яті до 128 ГБ ― її габарити 30x14x5 мм при вазі всього в пару грам.
Непомітне сховище
Особливість флешки полягає в непомітності, така запросто увійде в порт автомобільної магнітоли або третій USB-слот телевізора або ноутбука, не перекриваючи доступ до сусідніх портів, як деякі флешки розміром побільше. В підключеному вигляді вона займає не більше місця, ніж крихітний приймач бездротової мишки/.
Ідеальний варіант для мультимедійного контенту
Швидкісні показники у неї в межах норми для бюджетних моделей: за офіційними даними покупець отримує 130 МБ/с при читанні і незрозуміло скільки при записі. Виміри в CrystalDiskMark показали цифри в районі 109 МБ/с під час читання і 48 МБ/с на запис. При копіюванні файлів розмірів більше 4 ГБ спостерігалася дворазова просадка в швидкості, а в деяких випадках корпус відчутно нагрівався. Крихітний пластиковий корпус не створений для ефективного охолодження. Враховуючи швидкості осідання, габарити і нагрів, нам здається, що SanDisk Ultra Fit 3.1 — швидше зійде на роль компактного медиахранилища (фільми на ТБ, музика для магнітоли), а не незамінного помічника, який буде щодня розкидати десятки гігабайт дрібних файлів.
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 31 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 98 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 30 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 176 zł | 21 пропозиція |