USB-флешка SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ
Відео 13Фото 9 |
SanDisk Cruzer Blade 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SDCZ50C-064G-B35BE 64 GB Cruzer Blade USB 20 Flash Drive - Electri | 32 zł |
SANDISK Pamięć SANDISK Cruzer Blade 64 GB Czarno-czerwony | 24 zł |
SanDisk Cruzer Blade USB Flash Drive 64GB SGSAN2G64SDCZ50 | 35 zł |
SanDisk 64GB Cruzer Blade RF-PD-SND-161 | 26 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Blade 64 GB | 24 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Blade
Ціни на SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 23 zł | 10 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 66 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 ГБ | від 19 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ | від 22 zł | 28 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ | від 30 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →