USB-флешка SanDisk Ultra Flair 512 ГБ (SDCZ73-512G-G46)
Відео 16Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 512Gb |
|
Встановлена утиліта для шифрування даних. Міцний металевий корпус.
Нагрів корпусу при тривалому використанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Flair 512 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 189 zł |
SanDisk 512GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s RF-PD-SND-0064 | 219 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 189 zł |
SanDisk Ultra Flair 512GB USB 3.0 Srebrno-czarny | 189 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Flair 512GB Srebrno-czarny | 189 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 26 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 29 zł | 41 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 48 zł | 39 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 99 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 189 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →