USB-флешка Transcend JetFlash 700 512 ГБ (TS512GJF700)
Відео 3Фото 3 |
Transcend JetFlash 700 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 700 512 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend Pamięć USB 512 GB JetFlash 700 USB31 czarna TS512GJF700 | 212 zł |
Pendrive Transcend MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCE | 190 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 245 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 260 zł |
Transcend Jetflash 700 512gb Pendrive Przezroczysty TS512GJF700 | 228 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 512GB/BLACK TS512GJF700 TRANSCEND | 250 zł |
TRANSCEND Flash Disk 512GB JetFlash®700, USB 3.1, black | 285 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 42 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 92 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 190 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →