USB-флешка Transcend JetFlash 750 16 ГБ
Фото 5 |
Transcend JetFlash 750 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 750
Ціни на Transcend JetFlash 750 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 750 16 ГБ | від 62 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 750 32 ГБ | від 100 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 750 64 ГБ | від 158 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →