USB-флешка Transcend JetFlash 780 16 ГБ (TS16GJF780)
Transcend JetFlash 780 16Gb |
|
Стильний і продуктивний USB Flash накопичувач невеликої ємності (16 Гб) зі швидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen1 (Type A). Відрізняється високою продуктивністю вводу-виводу і оригінальним ефектним дизайном пластикового корпусу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола завдань. На відміну від більшості середньобюджетних накопичувачів, ця модель заснована на довговічною флеш-пам'яті типу MLC і здатна демонструвати дійсно високу швидкість послідовного читання/запису (до 140/40 Мбайт/с).
Може стати зручним носієм електронного ключа, впорається з роллю тимчасового сховища копій документів, електронних таблиць, презентацій, зображень і самого різного мультимедійного контенту. Завдяки підтримці швидкісного стандарту інтерфейсу USB 3.1 і сучасному контролеру накопичувач Transcend JetFlash 780 16 ГБ чудово підходить для передачі великих файлів. Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з цього пристрою на комп'ютер займає менш ніж за півхвилини, а сотня фотографій переносяться за пару секунд. Виробником гарантується високий ступінь сумісності з застарілими контролерами інтерфейсу USB 2.0. Підтримується багатофункціональним фірмовим програмним забезпеченням Transcend Elite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Модификації Transcend JetFlash 780
Ціни на Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 ГБ | від 44 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 780 16 ГБ | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 780 32 ГБ | від 102 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 64 ГБ | від 178 zł | 4 пропозиції |