Pendrive Transcend JetFlash 780 16 GB (TS16GJF780)
Transcend JetFlash 780 16Gb |
|
Stylowa i wydajna pamięć flash USB o małej pojemności (16 GB) z szybkim interfejsem USB 3.1 Gen1 (Typ-A). Różni się wysoką wydajnością I/O oraz oryginalnym efektownym designem plastikowej obudowy. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do rozwiązywania najszerszego zakresu zadań. W przeciwieństwie do większości dysków średniej półki cenowej, ten model jest oparty na wytrzymałej pamięci flash MLC i jest w stanie wykazać naprawdę wysokie sekwencyjne prędkości odczytu/zapisu (do 140/40 MB/s).
Może stać się wygodnym nośnikiem klucza elektronicznego, sprostać roli tymczasowego przechowywania kopii dokumentów, tabel, prezentacji, obrazów i różnorodnych treści multimedialnych. Szybki standard USB 3.1 i najnowocześniejszy kontroler sprawiają, że JetFlash 780 16 GB firmy Transcend jest idealny do przesyłania dużych plików. Skopiowanie typowego pliku wideo o pojemności 4 GB z tego urządzenia na komputer zajmuje mniej niż pół minuty, a setka zdjęć jest przesyłanych w ciągu kilku sekund. Producent gwarantuje wysoki stopień kompatybilności ze starszymi kontrolerami USB 2.0. Obsługiwane przez wielofunkcyjne, autorskie oprogramowanie Transcend Elite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 780 16 GB
Transcend JetFlash 780 16GB USB 31 Gen 1 TS16GJF780 | 229 zł |
Transcend JetFlash 780 USB 3.0 - 16GB - 16GB - USB Stick | 87 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 16GB | 61 zł |
Modyfikacje Transcend JetFlash 780
Ceny na Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 GB | od 44 zł | 2 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 16 GB | od 61 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 32 GB | od 103 zł | 7 oferty | ||
Transcend JetFlash 780 64 GB | od 181 zł | 4 oferty |