USB-флешка Transcend JetFlash 350 4 ГБ (TS4GJF350)
Відео 1Фото 3 |
Transcend JetFlash 350 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 350 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pendrive TRANSCEND JetFlash 350 4 GB | 25 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 350, 4 GB (TS4GJF350) | 27 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 350
Ціни на Transcend JetFlash 350 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 350 4 ГБ | від 25 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 350 8 ГБ | від 19 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 350 16 ГБ | від 20 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 350 32 ГБ | від 22 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 350 64 ГБ | від 42 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →