USB-флешка Transcend JetFlash 920 256 ГБ (TS256GJF920)
Фото 5 |
Transcend JetFlash 920 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 920 256 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend USB 3.0 JetFlash 920 256GB TS256GJF920 RF-PD-TRN-0013 | 203 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 256 GB Szaro-czarny | 219 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 920, 256 GB (TS256GJF920) | 181 zł |
Transcend JetFlash 920, 256 GB | 183 zł |
Transcend Jetflash 920 Tlc 256gb Usb 3.2 Gen1 Pendrive Wielokolorowy TS256 | 205 zł |
Transcend 256GB JetFlash 920 USB 3.2 420MB/s - darmowy odbiór w 22 miastac | 185 zł |
Модификації Transcend JetFlash 920
Ціни на Transcend JetFlash 920 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 920 128 ГБ | від 114 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 920 256 ГБ | від 181 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 920 512 ГБ | від 299 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →