USB-флешка Transcend JetFlash 890 32 ГБ (TS32GJF890S)
Фото 17 |
Transcend JetFlash 890 32Gb |
|
Малогабаритний флеш-накопичувач ємністю 32 Гб, має оригінальну конструкцію, яка включає в себе відразу два роз'єму різних стандартів інтерфейсу USB 3.1 Gen 1. По вибору користувача можна задіяти як традиційний роз'єм Type-A, так і більш прогресивний універсальний Type-C. Корпус пристрою виготовлений з металу, а універсальний захисний ковпачок можна надіти на будь-яку із сторін накопичувача, що зменшує вірогідність її втрати.
Апаратною основою пристрою стала зв'язка високоякісний TLС Flash пам'яті Samsung і контролера Silicon Motion SM3267 AB, здатна демонструвати високу швидкість послідовного читання (до 90 Мбайт/с) і запису (до 30 Мбайт/с). Завдяки двом типам роз'ємів, флеш-накопичувач Transcend JetFlash 890 32 ГБ може підключатися як до будь-яких персональних комп'ютерів, ноутбуків, ультрабукам (включаючи моделі Apple MacBook), так і до планшетів або смартфонів, оснащеним роз'ємом Type-C з підтримкою функції OTG.
Це дає можливість оперативно переміщати файли між пристроями без організації мережевих з'єднань або використання хмарних сервісів. Також накопичувач підійде для зберігання значних об'ємів будь-якого цифрового контенту або як носія електронного ключа. Підтримується багатофункціональним фірмовим ПО Transcend Elite, який забезпечує резервне копіювання, синхронізацію і 256-бітове AES-шифрування для захисту даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 890 32 ГБ
Transcend JetFlash 890 - 32GB - USB Stick | 106 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 890, 32 GB (TS32GJF890S) | 93 zł |
Transcend Jetflash 890 Usb 3.1 32gb Pendrive Posrebrzany TS32GJF890S | 83 zł |
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 83 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 84 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 130 zł | 2 пропозиції |