USB-флешка Transcend JetFlash 920 128 ГБ (TS128GJF920)
Фото 5 |
Transcend JetFlash 920 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 920 128 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 920 - 128GB - USB Stick | 122 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 920 128GB TS128GJF920 RF-PD-TRN-0008 | 135 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 128 GB Szaro-czarny | 152 zł |
Transcend JETFLASH 920 128GB USB3.2 Gen 1 USB-A | 143 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 920, 128 GB (TS128GJF920) | 118 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Transcend JetFlash 920
Ціни на Transcend JetFlash 920 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 920 128 ГБ | від 118 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 920 256 ГБ | від 183 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 920 512 ГБ | від 290 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →