USB-флешка Transcend JetFlash 790 16 ГБ
Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790 16 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 790 16 GB USB 30 pamiec flash - do 90 MB/s - chowane zl | 71 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 16 GB USB 3.0 Czarny | 50 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 790, 16 GB (TS16GJF790K) | 31 zł |
Pendrive TRANSCEND JetFlash 790K, 16 GB, USB 3.0 | 146 zł |
Transcend JetFlash 790 Black 16GB USB drive USB 31 Gen 1 TS16GJF790KBE | 37 zł |
Transcend TS16GJF790K - 16GB JETFLASH 790 CZARNY | 123 zł |
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 31 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 24 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 33 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 43 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 76 zł | 13 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 174 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →