USB-флешка Transcend JetFlash 780 32 ГБ (TS32GJF780)
Transcend JetFlash 780 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 780 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 780 32GB USB drive USB 31 Gen 1 MLC NAND flash TS32GJF7 | 102 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 780 TS32GJF780, 32 GB, USB 3.0 | 109 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND (32 GB \USB 3.0 \Czarno-szary ) | 111 zł |
Transcend Jetflash 780 Usb 3.0 32gb Pendrive Czarny TS32GJF780 | 111 zł |
Модификації Transcend JetFlash 780
Ціни на Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 ГБ | від 44 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 16 ГБ | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 780 32 ГБ | від 102 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 64 ГБ | від 178 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →