USB-флешка Transcend JetFlash 710 64 ГБ
Фото 10 |
Transcend JetFlash 710 64Gb |
|
Ультракомпактний флеш-накопичувач ємністю 64 Гб зі швидкісним інтерфейсом USB 3.1 Gen 1. Відрізняється максимально малими габаритними розмірами міцного металевого корпусу, який лише трохи більше самого інтерфейсного роз'єму. Це зручно при використанні з ноутбуком або ультрабуком і накопичувач можна спокійно залишати в роз'ємі мобільного комп'ютера, не побоюючись зламу і пошкодження порту.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для зберігання текстових документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій, відеоматеріалів і будь-якого іншого цифрового контента. Флешка Transcend JetFlash 710 64 ГБ також підійде на роль носія цифрового ключа. Апаратною основою пристрою стала зв'язка якісної TLС флеш-пам'яті і актуального контролера від Phison, здатна демонструвати високу швидкість послідовного читання (до 90 Мбайт/с) і помірну швидкість запису (до 24 Мбайт/с). Корпус, виконаний за технологією COB (Chip on Board) робить накопичувач повністю стійким до пилу, ударів і бризок води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 710 64 ГБ
Pendrive Transcend JetFlash 710, 64 GB (TS64GJF710S) | 66 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 710s, 64 GB, USB 3.0 | 67 zł |
Transcend Jetflash 710 Usb 3.0 64gb Pendrive Posrebrzany TS64GJF710S | 73 zł |
- Вологостійкий і ударостійкий корпус
Модификації Transcend JetFlash 710
Ціни на Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 ГБ | від 63 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 64 ГБ | від 66 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 128 ГБ | від 99 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 710 256 ГБ | від 161 zł | 1 пропозиція |