Pendrive Transcend JetFlash 710 64 GB
Zdjęcia 10 |
Transcend JetFlash 710 64Gb |
|
Ultrakompaktowy dysk flash 64 GB z szybkim interfejsem USB 3.1 Gen 1. Ma niezwykle małe wymiary wytrzymałej metalowej obudowy, która jest tylko nieznacznie większa niż samo złącze interfejsu. Jest to wygodne w użyciu z laptopem lub ultrabookiem, a dysk można bezpiecznie pozostawić w złączu komputera mobilnego bez obawy o pęknięcie i uszkodzenie portu. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej kategorii średniej ceny, przeznaczony do przechowywania dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, zdjęć, filmów i wszelkich innych treści cyfrowych.
Pendrive Transcend JetFlash 710 64 GB nadaje się również jako nośnik kluczy cyfrowych. Podstawą sprzętową urządzenia jest pakiet wysokiej jakości pamięci flash TLС i nowoczesny kontroler firmy Phison, który może wykazać wysoką prędkość odczytu sekwencyjnego (do 90 MB / s) i umiarkowaną prędkość zapisu (do 24 MB/s). Obudowa wykonana w technologii COB (Chip on Board) sprawia, że napęd jest całkowicie odporny na kurz, wstrząsy i rozpryskiwanie wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend JetFlash 710 64 GB
Pendrive TRANSCEND Jetflash 710s, 64 GB, USB 3.0 | 67 zł |
Transcend Jetflash 710 Usb 3.0 64gb Pendrive Posrebrzany TS64GJF710S | 73 zł |
Pendrive TRANSCEND Jetflash 710s, 64 GB, USB 3.0 | 70 zł |
- Obudowa odporna na wilgoć i wstrząsy
Modyfikacje Transcend JetFlash 710
Ceny na Transcend JetFlash 710 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 710 32 GB | od 73 zł | 4 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 64 GB | od 67 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 128 GB | od 99 zł | 3 oferty | ||
Transcend JetFlash 710 256 GB | od 161 zł | 1 oferta |