USB-флешка Transcend JetFlash 700 64 ГБ (TS64GJF700)
Відео 3Фото 12 |
Transcend JetFlash 700 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 25 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 25 zł | 14 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 44 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 42 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 92 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 190 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →