USB-флешка SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ
Відео 13Фото 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 64Gb |
|
Продуктивний USB Flash накопичувач ємністю 64 Гб в ефектному пластиковому корпусі з висувним роз'ємом і швидкісним інтерфейсом USB 3.0. Позиціонується як доступний продукт середнього класу, призначений для користувачів, які цінують надійність і функціональність. Завдяки висувній конструкції роз'єм USB захищений, коли накопичувач не використовується. Відрізняється гідною швидкістю послідовного читання/запису, що досягає 100/11 Мбайт/с.
Може використовуватися для перенесення або зберігання значних обсягів користувальницького цифрового контенту. Скопіювати з накопичувача SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ на персональний комп'ютер/ноутбук повнометражний фільм у форматі UltraHD/4К розміром 4 Гб можна менш ніж за 40 сек, а 1000 фотографій копіюються менше хвилини (при підтримці контролером ПК/ноутбука інтерфейсу USB 3.0). Виробником гарантується повна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 2.0. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дає можливість надійно захистити особисті дані 128-бітним шифруванням за алгоритмом AES (з паролем), а софт SanDisk RescuePRO Deluxe допоможе відновити випадково видалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ
Усі ціни 25 →SanDisk Ultra USB 30 dysk flash 64 GB oprogramowanie SecureAccess ochrona | 42 zł |
SANDISK Pamięć SANDISK Cruzer Ultra USB 3.0 64GB Czarny | 33 zł |
SanDisk ULTRA USB 3.0 FLASH DRIVE 64GB SGSAN3G64SDCZ48 | 37 zł |
SanDisk 64GB Cruzer Ultra USB 3.0 130 MB/s RF-PD-SND-147 | 33 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra 64GB | 28 zł |
- Захист паролем
Модификації SanDisk Ultra USB 3.0
Ціни на SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 ГБ | від 23 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 ГБ | від 23 zł | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ | від 28 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ | від 48 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 ГБ | від 80 zł | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ | від 175 zł | 20 пропозицій |