USB-флешка Apacer AH334 64 ГБ
Фото 5 |
Apacer AH334 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH334 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apacer AH334 64 GB 64 GB USB 20 typ A niebieski odtwarzacz USB Flash czytn | 73 zł |
Pendrive Apacer AH334, 64 GB (AP64GAH334P-1) | 28 zł |
Pendrive Apacer AH334, 64 GB (AP64GAH334U-1) | 28 zł |
Модификації Apacer AH334
Ціни на Apacer AH334 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH334 32 ГБ | від 27 zł | 1 пропозиція | ||
Apacer AH334 64 ГБ | від 28 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →