Pendrive Apacer AH334 64 GB
Zdjęcia 5 |
Apacer AH334 64Gb 32 GB64 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AH334 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Apacer AH334 64 GB 64 GB USB 20 typ A niebieski odtwarzacz USB Flash czytn | 73 zł |
Pendrive Apacer AH334, 64 GB (AP64GAH334P-1) | 28 zł |
Pendrive Apacer AH334, 64 GB (AP64GAH334U-1) | 28 zł |
Modyfikacje Apacer AH334
Ceny na Apacer AH334 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH334 32 GB | od 27 zł | 1 oferta | ||
Apacer AH334 64 GB | od 28 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →