Pendrive Lexar JumpDrive S60 64 GB
Zdjęcia 12 |
Lexar JumpDrive S60 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar JumpDrive S60 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar - Pendrive Lexar JumpDrive 64 GB S60 USB Flash Drive LJDS060064G-BNB | 55 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive S60, 64 GB (LJDS060064G-BNBNG) | 30 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive S60 USB 2.1 64GB (LJDS060064G-BNBNG) | 37 zł |
Lexar Flash drive JumpDrive S60 64 GB, USB 2.0, Black/Teal ...nie z tej zi | 27 zł |
Lexar 64GB JumpDrive® S60 USB 2.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 30 zł |
Modyfikacje Lexar JumpDrive S60
Ceny na Lexar JumpDrive S60 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive S60 16 GB | od 19 zł | 3 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 32 GB | od 32 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 64 GB | od 27 zł | 5 oferty | ||
Lexar JumpDrive S60 128 GB | od 49 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →