USB-флешка Lexar JumpDrive V100 64 ГБ
Lexar JumpDrive V100 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar JumpDrive V100 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEXAR 64GB JUMPDRIVE V100 USB 30 LX-LJDV100-64GABGY | 61 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive V100, 64 GB (LJDV100-64GABGY) | 33 zł |
Pendrive Lexar JumpDrive V100 (64GB, USB 3.1) | 34 zł |
Lexar, Pendrive JumpDrive V100 USB 3.0 64GB (LJDV100-64GABGY) | 30 zł |
Lexar Flash drive JumpDrive V100 64 GB, USB 3.0, Grey ...nie z tej ziemi - | 31 zł |
Pendrive JumpDrive V100 64GB USB 3.0 | 39 zł |
Lexar 64GB JumpDrive® V100 USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 39 zł |
Модификації Lexar JumpDrive V100
Ціни на Lexar JumpDrive V100 |
---|---|---|---|---|
Lexar JumpDrive V100 32 ГБ | від 24 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive V100 64 ГБ | від 30 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar JumpDrive V100 128 ГБ | від 59 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →