Pendrive Verbatim PinStripe USB 3.0 64 GB (49318)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Verbatim PinStripe USB 3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim PinStripe USB 3.0 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive VERBATIM Pinstripe 64GB USB 3.2 | 35 zł |
Verbatim Pendrive PinStripe USB 3.0 Drive 64GB czarny | 53 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 64 GB (49318) | 31 zł |
Pendrive VERBATIM PinStripe 49318, 64 GB, USB 3.0 | 31 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim PinStripe USB 3.0
Ceny na Verbatim PinStripe USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe USB 3.0 16 GB | od 28 zł | 4 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 32 GB | od 20 zł | 16 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 64 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 128 GB | od 52 zł | 5 oferty | ||
Verbatim PinStripe USB 3.0 256 GB | od 73 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →