USB-флешка Verbatim Store n Go V3 Max 128 ГБ (49808)
Фото 20 |
Verbatim Store n Go V3 Max 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go V3 Max 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Flash USB 30 128 GB Verbatim Storengo 49808 | 224 zł |
Pendrive Verbatim Store 'n' Go V3 MAX, 128 GB (49808) | 108 zł |
Verbatim 128GB Store 'n' Go V3 MAX USB 3.0 - darmowy odbiór w 22 miastach | 145 zł |
Verbatim V3 Max Usb 3.0 128gb Pendrive Niebieski 49808 | 125 zł |
Модификації Verbatim Store n Go V3 Max
Ціни на Verbatim Store n Go V3 Max |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go V3 Max 32 ГБ | від 72 zł | 10 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 64 ГБ | від 90 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go V3 Max 128 ГБ | від 108 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →