USB-флешка Verbatim PinStripe 8 ГБ
Відео 1Фото 20 |
Verbatim PinStripe 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim PinStripe 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim 49062 dysk flash USB 20 | 70 zł |
Verbatim Store 'n' Go USB Drive 8 GB - 8GB - USB Stick | 31 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 8 GB (49062) | 20 zł |
Pendrive VERBATIM PinStripe 49062, 8 GB, USB 2.0 | 25 zł |
Pendrive Verbatim PinStripe, 8 GB (49062) | 25 zł |
Відеоогляди
Модификації Verbatim PinStripe
Ціни на Verbatim PinStripe |
---|---|---|---|---|
Verbatim PinStripe 8 ГБ | від 20 zł | 6 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 16 ГБ | від 17 zł | 16 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 32 ГБ | від 28 zł | 2 пропозиції | ||
Verbatim PinStripe 64 ГБ | від 20 zł | 15 пропозицій | ||
Verbatim PinStripe 128 ГБ | від 33 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →