USB-флешка Transcend JetFlash 780 64 ГБ (TS64GJF780)
Transcend JetFlash 780 64Gb |
|
Відповідність заявленим швидкісним характеристикам. Доступ до фірмового ПЗ. Симпатична зовнішність.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 780
Ціни на Transcend JetFlash 780 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 780 8 ГБ | від 44 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 16 ГБ | від 52 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 780 32 ГБ | від 102 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 780 64 ГБ | від 178 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →