USB-флешка Transcend JetFlash 730 128 ГБ (TS128GJF730)
Фото 3 |
Transcend JetFlash 730 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 730 128 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetFlash 730 128 GB pamięć flash ze złączem USB 30 TS128GJF730 | 60 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 730 128GB TS128GJF730 RF-PD-TRN-0006 | 51 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 128 GB Biały | 71 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 730, 128 GB (TS128GJF730) | 51 zł |
Transcend JetFlash 730, 128 GB | 43 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND (128 GB \Biały ) | 51 zł |
Модификації Transcend JetFlash 730
Ціни на Transcend JetFlash 730 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 730 32 ГБ | від 25 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 730 64 ГБ | від 36 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 730 128 ГБ | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 730 256 ГБ | від 89 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →