USB-флешка HP x911w 128 ГБ (HPFD911W-128)
Фото 4 |
HP x911w 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP x911w 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP x911w USB SSD 32 Flash Drive 128GB 500MB/s Read Speed 450MB/s Write Spe | 123 zł |
HP x911w 128GB USB 3.2 500 MB/s Czarny | 140 zł |
HP x911W 128GB USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0) | 120 zł |
Модификації HP x911w
Ціни на HP x911w |
---|---|---|---|---|
HP x911w 128 ГБ | від 120 zł | 4 пропозиції | ||
HP x911w 256 ГБ | від 133 zł | 14 пропозицій | ||
HP x911w 512 ГБ | від 179 zł | 8 пропозицій | ||
HP x911w 1024 ГБ | від 299 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →