USB-флешка Silicon Power Blaze B05 128 ГБ
Фото 4 | 169 zł Купити! Pendrive Silicon Power Blaze B05, 128 GB (SP128GBUF3B05V1K)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Silicon Power Blaze B05 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Blaze B05
Ціни на Silicon Power Blaze B05 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B05 16 ГБ | від 19 zł | 12 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B05 32 ГБ | від 52 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B05 64 ГБ | від 33 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B05 128 ГБ | від 169 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →