Pendrive Silicon Power Blaze B05 128 GB
Zdjęcia 4 |
Silicon Power Blaze B05 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Silicon Power Blaze B05
Ceny na Silicon Power Blaze B05 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B05 16 GB | od 19 zł | 6 oferty | ||
Silicon Power Blaze B05 32 GB | od 38 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Blaze B05 64 GB | od 33 zł | 2 oferty | ||
Silicon Power Blaze B05 128 GB | od 169 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →