Pendrive SanDisk Ultra Slider USB Type-C 128 GB (SDCZ480-128G-G46)
Zdjęcia 7 |
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Slider USB Type-C 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pendrive SANDISK Ultra Slider USB-C 128GB Czarny | 70 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Slider USB-C 128GB Czarny | 90 zł |
SanDisk Ultra Slider 128GB USB 3.2 Typ C Czarny | 70 zł |
SanDisk Ultra Slider USB Type-C Drive - 128GB - SDCZ480-128G-G46 SDCZ480-1 | 70 zł |
SanDisk Ultra Slider 128GB USB 3.2 Typ C Czarny | 90 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Slider USB Type-C
Ceny na SanDisk Ultra Slider USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 64 GB | od 40 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 128 GB | od 70 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra Slider USB Type-C 256 GB | od 121 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →