Pendrive SanDisk Ultra Fit 3.1 64 GB (SDCZ430-064G-G46)
Wideo 7Zdjęcia 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra Fit 3.1 64 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 31 Flash Drive up to 130 MB/s read Black SDCZ43 | 30 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra Fit 64GB 3.1 GEN1 130MB/S Czarny | 35 zł |
SanDisk Ultra Fit - 64GB - USB Stick | 47 zł |
SanDisk ULTRA FIT USB 3.1 64GB 130MB/s SGSAN3G64GCZ430 | 42 zł |
SanDisk 64GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-251 | 33 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra Fit 3.1
Ceny na SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 GB | od 31 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 GB | od 98 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 GB | od 30 zł | 20 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 GB | od 40 zł | 28 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 GB | od 65 zł | 25 oferty | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 GB | od 176 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →