USB-флешка SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ (SDCZ430-512G-G46)
Відео 7Фото 11 |
SanDisk Ultra Fit 3.1 512Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 512GB Ultra Fit USB 3.1 130MB/s RF-PD-SND-0065 | 209 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit 512GB | 199 zł |
SanDisk SANDISK FLASH Ultra Fit 512GB 130MB/s USD 3.1 | 225 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Ultra Fit 512GB | 199 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Fit 3.1
Ціни на SanDisk Ultra Fit 3.1 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Fit 3.1 16 ГБ | від 27 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 32 ГБ | від 87 zł | 4 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 64 ГБ | від 31 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 256 ГБ | від 65 zł | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Fit 3.1 512 ГБ | від 189 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →