USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ
Відео 13Фото 11 |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Ultra 128GB Dual Drive Luxe Type-C 150MB/s USB 31 Gen 1 Silver SDD | 66 zł |
SANDISK Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 128GB SDDDC4-128G-G46 Srebr | 69 zł |
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe 128GB USB 3.1 Type-C 150MB/s SGSAN3128SDDDC4 | 83 zł |
SanDisk 128GB Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 150MB/s RF-PD-SND-0039 | 72 zł |
Pendrive SANDISK Ultra Dual Drive Luxe 128GB Srebrny | 66 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 32 ГБ | від 45 zł | 11 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 64 ГБ | від 43 zł | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 128 ГБ | від 66 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 256 ГБ | від 110 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 512 ГБ | від 203 zł | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe USB Type-C 1024 ГБ | від 419 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →