USB-флешка SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ (SDCZ50-128G)
Відео 13Фото 4 |
SanDisk Cruzer Blade 128Gb |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ
Усі ціни 20 →SanDisk Pendrive Sdcz50-b35 USB 20 Czarny S0222598 | 88 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Cruzer Blade 128 GB Czarno-czerwony | 43 zł |
SanDisk Cruzer Blade 128GB SGSAN2128SDCZ50 | 58 zł |
SanDisk 128GB Cruzer Blade RF-PD-SND-200 | 59 zł |
Pendrive SANDISK Cruzer Blade 128 GB | 43 zł |
Лінійка USB Cruzer Blade від SanDisk представлена п'ятьма моделями різного обсягу від 8 до 128 ГБ. Всі вони пропонуються з 5-річною гарантією виробника та відрізняються привабливою ціною.
Стильна, компактна і легка
Корпус SanDisk Cruzer Blade 128Gb повністю зроблений з пластику, в тому числі і сам USB-конектор. Він тут відкритого типу і не передбачає ковпачка.
Невеликі габарити накопичувача, порівнянні з розмірами акумуляторів типу ААА, виключають блокування сусідніх роз'ємів при підключенні. З зберіганням і перенесенням флешки складнощів також не виникне: вона зажадає мінімум місця. До того ж модель практично невагомий, що мінімізує ризик ушкоджень у разі падінь.
Контрастна червона і чорна забарвлення SanDisk Cruzer Blade 128Gb виглядає красиво. Прямі лінії конектора доповнює об'ємно округле підставу, а наявний вигин забезпечує зручний хват корпусу пальцями.
Містке сховище для зберігання мультимедійних файлів
SanDisk Cruzer Blade 128Gb не підтримує стандарт USB 3.0, що і обумовлює відносно невисокі швидкісні параметри роботи. Читання даних відбувається на значеннях близько 25 МБ/с, а запису — до 15 МБ/с. При цьому копіювання на флешку дрібних файлів (розміром до 70 МБ) відбувається швидше, а з великими — швидкість падає в 3 – 4 рази (до 4 – 5 МБ/сек).
Першопочатково модель йде з файловою системою FAT32: щоб працювати з файлами більше 4 ГБ, потрібно відформатувати її в NTFS або exFAT формат.
Рекомендувати USB-накопичувач SanDisk Cruzer Blade 128Gb можна тим, хто шукає доступне і містке рішення для зберігання численних дрібних файлів, наприклад, домашнього фотоархіву або улюблених музичних композицій. А ось процедура копіювання великих даних (фільмів високої якості, сучасних ігор) потребує чимало часу і терпіння.
Модификації SanDisk Cruzer Blade
Ціни на SanDisk Cruzer Blade |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 23 zł | 12 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 16 ГБ | від 66 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Cruzer Blade 32 ГБ | від 19 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 64 ГБ | від 22 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Cruzer Blade 128 ГБ | від 30 zł | 20 пропозицій |