USB-флешка SanDisk iXpand 128 ГБ
Відео 16Фото 4 |
SanDisk iXpand 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk iXpand 128 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 128GB iXpand Flash Drive Go with Lightning and USB 30 connectors f | 156 zł |
SanDisk iXpand Go - 128GB - USB Stick | 156 zł |
SanDisk 128GB iXpand Go for iPhone RF-PD-SND-0021 | 177 zł |
Pendrive SANDISK iXpand GO 128GB Czarno-srebrny | 165 zł |
Pendrive SANDISK iXpand GO 128GB Czarno-srebrny | 165 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо