USB-флешка SanDisk Ultra Flair 64 ГБ (SDCZ73-064G)
Відео 16Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Flair 64 ГБ
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk ULTRA FLAIR Pendrive SDCZ73-064G-G46 64 GB Srebrny/czarny | 29 zł |
SANDISK Pamięć USB SANDISK Ultra Flair 64 GB Srebrno-czarny | 29 zł |
SanDisk Pendrive ULTRA FLAIR USB 3.0 64GB (do 150MB/s) SGSAN3G64SDCZ73 | 39 zł |
SanDisk 64GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s niebieski RF-PD-SND-0092 | 35 zł |
Pendrive SANDISK SDCZ73-064G-G46B Ultra Flair 64GB Niebieski | 35 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 26 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 29 zł | 41 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 48 zł | 41 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 99 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 189 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →