USB-флешка SanDisk Ultra Flair 256 ГБ (SDCZ73-256G)
Відео 16Фото 4 |
SanDisk Ultra Flair 256Gb |
|
Продуктивний і стильний USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) з швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen1 і компактним дизайном. Корпус пристрою, виконаний з металу та пластику, відрізняється невеликими габаритними розмірами, скромною вагою та відсутністю захисного ковпачка роз'єму. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017 року, призначений для вирішення широкого кола робочих та побутових завдань.
Завдяки використанню продуктивного контролера та якісної flash-пам'яті USB накопичувач SanDisk Ultra Flair 256 ГБ показує високу швидкість послідовного читання (до 150 Мбайт/с) та запису (до 70 Мбайт/с). Підійде на роль носія для зберігання/перенесення будь-яких документів, таблиць, презентацій, зображень та мультимедійного контенту. Може використовуватися як надійний накопичувач-цифровий ключ.
Сумісний із широким асортиментом сучасних smart-телевізорів, домашніми NAS-серверами, мультимедійними плеєрами, роутерами, автомобільними аудіосистемами та іншою побутовою електронікою. Перенесення великого відеофайлу розміром 8 Гб з такого пристрою на ПК займає менше хвилини, а кілька сотень фотографій скопіюються за 15 сек. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дозволяє надійно захищати шифруванням окремі папки для зберігання конфіденційної інформації, а програма RescuePRO Deluxe швидко відновить випадково віддалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Flair 256 ГБ
Усі ціни 14 →SanDisk Ultra Flair USB 30 Pendrive SDCZ73-256G-G46 256 GB Czarny/srebrny | 99 zł |
SanDisk 256GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s RF-PD-SND-257 | 106 zł |
Pamięć SANDISK Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46) Czarny | 99 zł |
Pamięć SANDISK Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46) Czarny 139774 | 105 zł |
Модификації SanDisk Ultra Flair
Ціни на SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 32 ГБ | від 26 zł | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 64 ГБ | від 29 zł | 42 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Flair 128 ГБ | від 48 zł | 41 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Flair 256 ГБ | від 99 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Flair 512 ГБ | від 189 zł | 13 пропозицій |