Pendrive SanDisk Ultra Flair 256 GB (SDCZ73-256G)
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra Flair 256Gb |
|
Wydajna i stylowa pamięć flash USB o imponującej pojemności (256 GB) z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen1 i kompaktową konstrukcją. Korpus urządzenia, wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, wyróżnia się małymi gabarytami, skromną wagą oraz brakiem nasadki ochronnej na złącze. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej z 2017 roku, przeznaczony do rozwiązywania szerokiego zakresu zadań związanych z pracą i gospodarstwem domowym.
Pamięć flash USB SanDisk Ultra Flair 256 GB jest wyposażona w kontroler o wysokiej wydajności i wysokiej jakości pamięć flash USB z szybkim odczytem sekwencyjnym (do 150 MB/s) i zapisem (do 70 MB/s). Nadaje się do roli nośnika do przechowywania/przenoszenia dowolnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji, obrazów i treści multimedialnych. Może być używany jako bezpieczne urządzenie do przechowywania kluczy cyfrowych.
Kompatybilny z szeroką gamą nowoczesnych inteligentnych telewizorów, domowych serwerów NAS, odtwarzaczy multimedialnych, routerów, samochodowych systemów audio i innej elektroniki użytkowej. Przeniesienie dużego pliku wideo o wielkości 8 GB z takiego urządzenia na komputer zajmuje mniej niż minutę, a kilkaset zdjęć jest kopiowanych w 15 sekund. Własne oprogramowanie SanDisk SecureAccess umożliwia bezpieczną ochronę poszczególnych folderów w celu przechowywania poufnych informacji za pomocą szyfrowania, a program RescuePRO Deluxe szybko odzyskuje przypadkowo usunięte pliki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Ultra Flair 256 GB
Wszystkie ceny 15 →SanDisk Ultra Flair USB 30 Pendrive SDCZ73-256G-G46 256 GB Czarny/srebrny | 103 zł |
SanDisk Ultra Flair - Czarny - 256GB - USB Stick | 111 zł |
Pamięć SANDISK Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46) Czarny | 99 zł |
SanDisk 256GB Ultra Flair USB 3.0 150 MB/s RF-PD-SND-257 | 106 zł |
Pamięć SANDISK Ultra Flair 256GB (SDCZ73-256G-G46) Czarny | 105 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra Flair
Ceny na SanDisk Ultra Flair |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Flair 16 GB | od 26 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 32 GB | od 26 zł | 27 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 64 GB | od 29 zł | 42 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 128 GB | od 48 zł | 41 oferta | ||
SanDisk Ultra Flair 256 GB | od 99 zł | 16 oferty | ||
SanDisk Ultra Flair 512 GB | od 189 zł | 14 oferty |