USB-флешка SanDisk iXpand Go 64 ГБ (SDIX60N-064G-GN6NN)
Відео 16Фото 7 |
SanDisk iXpand Go 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk iXpand Go 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 64GB iXpand Flash Drive Go with Lightning and USB 30 connectors fo | 135 zł |
SanDisk iXpand Go - 64GB - USB Stick | 167 zł |
SanDisk 64GB iXpand Go for iPhone RF-PD-SND-0073 | 150 zł |
SanDisk iXpand Flash Drive Go - 64GB - SDIX60N-064G-GN6NN SDIX60N-064G-GN6 | 206 zł |
Dysk Sandisk Usb Ixpand Flash Drive Go 64Gb | 175 zł |
SANDISK iXpand FLASH DRIVE GO 64GB | 168 zł |
Sandisk Ixpand 64gb Iphone/ipad Pendrive Czarny SDIX60N-064G-GN6NN | 169 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk iXpand Go
Ціни на SanDisk iXpand Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Go 64 ГБ | від 135 zł | 7 пропозицій | ||
SanDisk iXpand Go 128 ГБ | від 309 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk iXpand Go 256 ГБ | від 265 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →